O nás

O nás

Nechte se inspirovat od osobností s jedinečným pohledem na život a unikátním vnímáním světa. Mezinárodní škola Beautiful Minds vám proto dává možnost strávit osobně váš čas s výjimečnými osobnostmi dnešní doby, kteří žijí podle Vašich ideálů.

Učte se od Beautiful Minds a staňte se jednou z nich!

Vyberte si mentora, který vás láká, který má charakter a schopnosti, které si chcete osvojit a buďte s ním. Sledujte jeho fungování, nastavení, vlastnosti a pokládejte mu otázky, které jsou přínosné právě pro váš osobní rozvoj.

“Žádné knihy ani přednášky nemůžou nahradit osobní kontakt s lidmi, kteří nám mají co předat. A to nejlépe, pokud se s nimi setkáme při činnosti, která nás oba zajímá v rovině spoluhráčů.” Michaela Cmíralová

“Naším přáním je, aby mladí nadaní lidé snadno uchopili svoji sílu, odhodlání a zápal a co nejdříve je dokázali prakticky využít ve svůj prospěch i prospěch společnosti. Právě proto vznikla unikátní škola Beautiful Minds.” Jan Kysela

Proč to děláme?

Chceme pomoci mladým lidem plným síly, nadšení a odhodlání, aby našli svoje místo ve společnosti dříve, než ztratí svoji víru a zápal měnit věci k lepšímu.